Basha fillon mashtrimet/ Thërret në drekë kryetarët e degëve

27 Dhjetor 2021, 12:29, Politikë CNA
Basha fillon mashtrimet/ Thërret në drekë kryetarët e

Kryetari i shkarkuar i PD, Lulzim Basha duket se nuk heq dorë nga mashtrimet.

I braktisur nga demokratët dhe më i vetmuar se kurrë, Lulzim Basha duket se ka filluar lojën e mashtrimit, me kryetarët e degëve.

Për herë të parë në tetë vite, Lulzim Basha mësohet se ka thirrur në një drekë, kryetarët e degëve të PD, me justifikimin e festave të fundvitit.

Basha ka thirrur në drekë gjoja për festa, të njëjtët përsona që i ka gënjyer dhe i gënjen pa ndalim.

I gjendur në panik nga shkarkimi, dhe nga ultimatumi për të lëshuar zyrën deri në 5 janar, mesa duket Basha vijon tentativat e mashtrimit, me shpresën që mos e ?tërheqin zvarrë? nga zyra në PD. /CNA.al

Lajmet e fundit nga