LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E shpërftyruar nga kirurgjia plastike/ Princesha Charlene e Monakos ‘fshihet nga syri i publikut'

11 Dhjetor 2021, 16:25, Kosova & Bota CNA
E shpërftyruar nga kirurgjia plastike/ Princesha Charlene e Monakos

Princesha Charlene e Monakos po fshihet larg vëmendjes së publikut sepse ajo ishte ‘shpërfytyruar pas operacionit plastik’ ka pohuar në mënyrë sensacionale një ekspert mbretëror spanjoll.

Një burim i afërt me princeshën pretendon se nëna e dy fëmijëve kishte mbetur e plagosur gjatë një ngritjeje të fytyrës në Dubai.

Princi Albert zbuloi muajin e kaluar se gruaja e tij ishte pranuar në një institucion trajtimi evropian brenda disa ditësh pas kthimit të saj në Monako pas një mungese 10-mujore në vendlindjen e saj Afrikën e Jugut.

Në atë kohë ai përjashtoi kancerin, Covid-in dhe operacionet plastike si shkaktarë të problemeve të gruas së tij.

Ai tha se ajo vuan nga ‘lodhja, emocionale dhe fizike’, ndërsa miqtë kohët e fundit i thanë Page Six se nëna e dy fëmijëve ‘pothuajse vdiq’ ndërsa ishte në Afrikën e Jugut

Një nga recistat që ka kapur imazhin e princeshës, gjithashtu vuri në dukje faktin që Charlene kishte veshur një mbulesë për fytyrën pas kthimit të saj në Monako nga Afrika e Jugut muajin e kaluar, duke thënë se fotot e një bashkimi familjar me burrin dhe fëmijët e saj pa maska ??u bënë në ditën ‘teorikisht’ që ajo u kthye në principatë.

Duke folur për Page Six, një burim i përshkruar si mik i familjes mbretërore tha: “Është e padrejtë që ajo po portretizohet si me një lloj problemi mendor ose emocional vetëm sepse dëshiron të jetë larg syrit të publikut”http://Princess-Charlene-hiding-public-view-disfigured-plastic-surgery.html/ S.K-CNA.al

Lajmet e fundit nga