LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Video-Peleshi, mes themeluesve të rrjetit botëror TOM/ Ministri i Mbrojtjes jep lajmin e mirë

1 Dhjetor 2021, 09:29, Aktualitet CNA
Video-Peleshi, mes themeluesve të rrjetit botëror TOM/ Ministri i

Ministri i Mbrojtjes Niko Peleshi, ka njoftuar se gjatë vizitës në Izrael po përzgjedhin modelet më të mirat në botë për teknologjinë, në fushën e mbrojtjes dhe emergjencave civile.

?Me disa prej themelueseve të rrjetit botëror TOM, në hapësirën e tyre krijuese në Tel Aviv. Jemi duke përzgjedhur modelet më të mira në botë për ti hapur dyert inovacionit në mbrojtje, siguri dhe emergjenca civile?, njofton Peleshi në rrjete sociale./CNA.al

Lajmet e fundit nga