LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

“U ktheva zemër”/ Fjolla Morina poston fotot provokuese

3 Tetor 2021, 08:02, Horoskopi CNA
“U ktheva zemër”/ Fjolla Morina poston fotot provokuese

Fjolla Morina vazhdon të jetë emri më i lakuar në median rozë. Historia e saj bëri bujë të madhe, duke nisur që nga akuza për trafikim armësh, arratisja në vende luksoze, arrëstimi i saj në Prishtinë, shpallja e lirisë dhe së fundmi ndarja e saj me bashkëshortin Fisnik Syla.

Gjatë arratisjes ajo bëri shumë udhetime në vende luksoze dhe në ishujt Maldive ajo kurorëzoi mardhënien e saj me Fisnik Sylën, biznesmenin e njohur.

Por si duket mardhënia e tyre nuk zgjati shumë dhe ata janë ndarë. Kjo u vu re sepse dyshja nuk e ndjekin më njëri-tjetrin në Instagram dhe kanë fshirë të gjitha fotot së bashku.

Ende nuk ka një konfirmim të saktë nga dyshja dhe aludohet se në fakt kjo mund të jetë edhe një lojë nga ana e çifit.

Gjithsesi, si do që të jetë puna duket se Fjolla ka rinisur jetën e saj dhe është shumë e lumtur që më në fund është e lirë.

Ajo ka postuar së fundmi disa foto ku shfaqet shumë provokuese, e veshur vetëm me një fustan ngjyrë blu të ngushtë pas trupit.

?U ktheva zemer?, shkruan Fjolla krahas fotos./CNA.al

Lajmet e fundit nga