LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

“Ky është opinionisti juaj i dashur”/ Ish konkurentët e “Përputhen” “kryqëzojnë” Arjan Konomin

3 Tetor 2021, 06:47, Horoskopi CNA

Sindi Loci dhe Loco (Elvisi) ishin dy nga ish konkurentët që hynin më tëpër në debat me opininistin e ?Pëputhen? Arjan Konomi.

Duke marë parasysh puntaën e mbrëmjes së djeshme të përputhen Prime?, dhe ofendimet e Arjanit të dy reaguan duke u shprehur se ata e dinin që fytyra e vërtetë e opininistit do të dilte.

?Erdhët tek fjala ime, ja opininisti juaj i dashur, i publikut shqiptar për të cilin masakroni çdo personazh të mundshëm përfshirë edhe mua se zoti Arjan është në moshë dhe nuk duhet të flasim keq por ti tregojmë respekt edhe nëse ofendon?, ka shkruar sindi duke vazhduar në një story të rradhës, ?Faleminderit Zot që je kaq i drejtë dhe nuk harron?.

Nga ana tjetër  duke e kthyer paksa edhe në humor është shprehur ?dhe historia përsëritet por kesaj radhe kemi edhe paruken që na shoqëron ?miç? të dashur?, pasi Loco në një story ai është shprehur ?lot pasi unë edhe Sindi pamë këtë ?miç??

Kujtojmë se Sindi dhe Loco ishin një prej dysheve që përkrahnin më se shumti njëri-tjetrin brenda emisionit por pas daljes së Lokos mardhenia e tyre u shkëput disi./CAN.al

Lajmet e fundit nga