LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

"Anëtarësi anti-amerikane"/ Kreu i PD në Vlorë i kundërpërgjigjet Bashës

22 Shtator 2021, 07:36, Politikë CNA

Kreu i PD në Vlorë, Genc Deromenaj ka reaguar pas deklaratës së  Lulzim Bashës se ?nuk do të lejonte asnjë grumbullim anti-amerikan?.

Sipas tij, pa kushte duhet të duhet Shqipëria, jo vetëm Amerika.

?”Anëtarësi Anti-Amerikane”, u tha a nuk u tha në mbledhje… Personalisht nuk dua të merrem me ngjarjen por me një kusht të çuditshëm, që:

Shqiptarët, Politikanët shqiptarë duhet të duan Amerikën e pa këtë kusht çdo “dashuri” tjetër është hipokrite dhe nuk ka asnjë vlerë ?!

Shqiptarët, Politikanët e tyre duhet të kenë si kusht të parë të panegociushëm:Të Duan Shqipërinë?, shkruan Deromenaj në rrjete sociale./CNA.al

Lajmet e fundit nga