LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Nuk përmbajnë dot emocionet e tyre/ Dy shenjat më tekanjoze të horoskopit

28 Gusht 2021, 17:49, Horoskopi CNA

Gaforrja

Gaforrja gjithashtu si kundërshtues, por ata gjithashtu nuk e bëjnë atë (keq) me qëllim. Ata thjesht nuk mund t?i mbajnë emocionet për vete. Nëse diçka i shqetëson ata, ata menjëherë do të ankohen ose kundërshtojnë në dëshirën për të zgjidhur problemin sa më shpejt të jetë e mundur.

Akrepi

Akrepët pëlqejnë të jenë në pozicionin e një lideri dhe kur gjërat të dalin nga kontrolli i tyre ata nuk do të përmbahen shumë.

Ata janë brutalisht të sinqertë dhe do të kundërshtojnë menjëherë, dhe në atë vrull emocionesh dhe sinqeriteti ata nuk e kuptojnë që ankesat nuk do të vendosin përsëri kontrollin në duart e tyre.

Gjithashtu i shqetëson shumë nëse dikush ua prish planet dhe ata nuk do të pushojnë së ankuari derisa gjithçka të jetë sërish në rrugën e tyre./ CNA.al

Lajmet e fundit nga