LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Nuk do të merrni prej tyre asnjë qindarkë/ Kjo është shenja më koprace e horoskopit

27 Gusht 2021, 15:45, Horoskopi CNA
Nuk do të merrni prej tyre asnjë qindarkë/ Kjo është

Shigjetarët janë llogaritarë të lindur. Nuk kanë nevojë për laps e letër apo makinë llogaritëse pasi kanë gjithçka të programuar në kokë.

U pëlqen jeta e mirë, të ushqehen mirë, të udhëtojnë, por njëkohësisht janë shumë të kujdesshëm në menaxhimin e të ardhurave dhe nuk rrezikojnë kurrë të ngelin trokë.

Punojnë fort dhe mendojnë edhe për ditët e vështira. Motoja e një Shigjetari është ?Puno fort, për të gëzuar në të ardhmen?.

Për ta kursimi nuk është thjesht heqje dorë nga ndonjë kënaqësi e momentit, por një investim i mirë për të ardhmen./ CNA.al

Lajmet e fundit nga