LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Meri Shehu paralajmëron surpriza për këtë shenjë të horoskopit

16 Gusht 2021, 13:10, Horoskopi CNA
Meri Shehu paralajmëron surpriza për këtë shenjë

Mos debatoni në lidhje me punën dhe mos u nxitoni të stresoheni pasi ditët që vijnë do jenë më të mira dhe do kuptoni që situatat do ndryshojnë për mirë. Duhet të jepni më shumë vëmendje në çift.

Dikush do ju prishi planet dhe kjo do kohë të rregullohet nëse nuk jeni të përmbajtur Kundërshtarët tuaj do bëjnë gabime dhe aty mund të përfitoni.

Binjakët

Ju hapet një dëshirë për të ndryshuar humorin dhe udhëtuar. Një njohje me dikë që jeton larg apo komunikim do ju qetësoj dhe zbukuroj planet.

Gaforrja

Do bëni një debat në rrugë dhe kujdes mos nxitoni pasi nervozizmi është paksa si i pakontrrolluar dhe mund të futeni në situata të nxehta. Familja do ketë shumë fat do keni një njohje romantike.

Do përjetoni një luftë në çështjet ekonomike apo një sulm që nuk do ta cilësoni në lartësinë e duhur. Por pikërisht këtu duhet të bëni kujdes. Mund të ndërmerrni një udhëtim romantik apo të keni një njohje të këndshme në jetën personale.

Virgjëresha

Në momentin që çdo gjë duket e rregulluar një inat i shkaktuar nga Marsi në shenjën tuaj ju bënë luftarakë dhe do ndiqni rrugën e gabuar për të arritur qëllimet. Në ekonomi fillon një periudhë e mirë.

Peshorja

Sot Afërdita në shenjën tuaj do ju zbukuroj jetën dhe do ju jap një lajm të mirë në lidhje me kontaktet tuaja jashtë vendit apo udhëtimet që doni të bëni.

Akrepi

Është detyrë të merreni me veten tuaj pasi keni nevojë për një periudhë më të harmonizuar dhe të mbushur me ndjenja si dhe me dëshirën për një lidhje të re.

Shigjetari

Do përjetoni një gotije frontale në lidhje me karrierën dhe nga njerëz që punoni dhe kjo nuk do ju lejoj të shijoni çastet e bukura që vijnë nga daljet dhe argëtimet

Bricjapi

Një mundësi ta shikoni veten të kurorëzuar apo të martuar do ju jepet këtë periudhë. Por lufta vazhdon duke ju dashur t?ju prishin punë dhe duke ju nxjerrë pengesa.

Më në fund Afërdita në Peshore do ju çliroj nga makthet e punëve dhe lodhjes duke ju dhënë mundësinë të dilni dhe të bëni njohje të reja dhe blerje të këndshme.

Peshqit

Afërdita në Peshore ju shton dëshirën për të kaluar çaste intime romantike por shton armiqësinë dhe debatet me partneret në çift të cilët nuk do hanë logjikë apo diskutim./ CNA.al

Lajmet e fundit nga