LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Një 59 vjeçar mbytet në plazhin e Velipojës

22 Gusht 2021, 10:05, Kronika CNA
Një 59 vjeçar mbytet në plazhin e Velipojës

Rreth orës 11:15 të së dielës, në plazhin e Velipojës, shtetasi H. H. rreth 59 vjeç, dyshohet se është mbytur në det.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes./CNA.al

Lajmet e fundit nga