LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Të shtëna me armë zjarri në Vlorë/ Dyshohet për një të vrarë

21 Gusht 2021, 06:14, Kronika CNA
Të shtëna me armë zjarri në Vlorë/ Dyshohet për

Një ngjarje e rëndë është regjistruar mëngjesin e sotëm në Babicë të Vlorës.

Në orët e para të mëngjesit të së shtunës raportohet se ka pasur të shtëna me armë zjarri dhe sipas Report  tv, dyshohet se ka mbetur i vrarë edhe një person.

Nga Policia ende nuk ka asnjë reagim për ngjarjen në fjalë./CNA al

Lajmet e fundit nga