Connect with Us

Prej muajsh në arrati/ Fjolla Morina shijon pushimet në Dubai

Showbizz

Prej muajsh në arrati/ Fjolla Morina shijon pushimet në Dubai

Publikuar

-

Shtatzënë për herë të tretë?/ Fjolla Morina shton dyshimet

Këngëtarja Fjolla Morinë që nga muaji Janar është arratisur nga banesa në Kukës ku qëndronte nën arrest. Pak javë më parë Gjykata e Kukësit vendosi masën arrest me burg për këngëtaren, por ajo ende nuk ka reaguar në lidhje me lajmet që kanë qarkulluar.

Edhe pse ndodhet në arrati dhe është në kërkim, Fjolla Morina vijon të shijojë udhëtimet luksoze me partnerin e saj Fisnik Syla.

Fjolla dhe Fisniku po pushojnë në Dubai dhe dyshja mesa duket po shijojnë muajin e mjaltit, pasi thuhet se janë martuar në maujin shkurt, në ditën e Shën Valentinit.

LEXO EDHE:  Foto/ Kim Kardashian blen ëmbëlsira me veshje provokuese

Fisniku dhe Fjolla nuk ndalen së publikuari foto dhe video nga Dubai. Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

WOW-Jasmina e Përputhen “thyen” rrjetin me pozën e fundit

Publikuar

-

Nga

WOW-Jasmina e Përputhen "thyen" rrjetin me pozën e fundit

Jasmina Kadriu ishte një nga vajzat që më së shumti tërhoqi vëmendjen e meshkujve në Përputhen.

Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale ku shpesh publikon foto provokuese, duke çmendur ndjekësit.

Së fundi në Instastory, Jasmina ka publikuar një foto ku shfaqet me bikii duke i lënë pak vend imagjinatës.

Ish konkurrentja ka ekspozuar linjat perfekte, duke treguar pjesën e pasme të trupit.

LEXO EDHE:  E thonë studiuesit/ Gjumi dhe seksi janë “receta e lumturisë”

LEXO EDHE:  Manastirliu jep lajmin e bukur/ Çifti nga Peshkopia bëhen me trenjakë

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Prit pak!/ Elvana dhe Loredana paralajmërojnë bashkëpunim?

Publikuar

-

Nga

Elvana Gjata dhe Loredana janë dy prej këngëtareve më të suksesshme dhge të dashura të momentit.

Së fundi dy vajzat janë parë në shoqërinë e njëra-tjetrës dhe kjo ka ngritur dyshime se këngëtaret po planifikojnë ndonjë hit së bashku.

Vajzat shoqërohen nga stilisti Valdrin Sahiti, i cili kujdeset thuajse gjithmonë për veshjen e Elvana Gjatës.

“Ta ha synin”, shkruan Loredana krahas videos me Elvanën dhe ne mezi po presim të na surprizojnë me ndonjë bashkëpunim./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Tifozja më e nxehtë e futbollit/ Fotot më mahnitëse të modeles italiane

Publikuar

-

Nga

Tifozja më e nxehtë e futbollit/ Fotot më mahnitëse të modeles italiane

Ajo njihet si një nga modelet më seksi italiane dhe një nga tifozet më të ç,mendura të futbollit.

Bëhet fjalë për bukuroshen italiane, Elisa De Panicis.

Ajo ka një numër të madh ndjekësish në Insytagram ku ndan foto shumë sensuale dhe provokuese nga setet e saj më të fundit fotografike.

Ajo është bërë e njohur prej pjesëmarrjes së saj në reality shoën Grande Fratello dhe si e dashura e mbrojtësit të Milanit, Teo Hernandez.

LEXO EDHE:  Foto/ Zjarrfikësit nxjerrin nga makina të aksidentuarit

LEXO EDHE:  Mbahuni fort/ Nora Istrefi vjen me pozat super “bombë” me bikini

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

LEXO TE PLOTE