Connect with Us

Kërcënuan me largime/ Zb*then aktorët e Portokallisë

Showbizz

Kërcënuan me largime/ Zb*then aktorët e Portokallisë

Publikuar

-

Kërcënuan me largime/ Zb*then aktorët e Portokallisë

Aktorët e Portokallisë prej gati gjashtë muaj ka qenë pjesë e një debati të fuqishëm me Top Channel. Përplasjet kanë qenë me drejtorin Ben Blushi. Ata kanë kërcënuar deri në largime, ditët e fundit dhanë edhe dorëheqjen.

Por mesa duket pas përlasjeve të forta me Blushin, aktorët e Portokallisë janë  zb*thur.Burime për CNA.al kanë konfirmuar se aktorët kanë marrë çfarë donin dhe janë tërhequr nga lëvizja që pritej.

Së fundi ata kanë patur negociata me Vjollca Hoxhën, aksioneren e Top Channel, e cila mesa duket i ka mbushur mendjen Ledios dhe Salsanos, të kthehen por edhe disa personazheve të tjerë si Altin Bashën, ky i fundit i sulmuar në media si njeriu që punonte kundër interesave të Top Channel.

Tashmë aktorët janë tërhequr, por duket se janë ata që kanë fituar. Ia kanë arritur qëllimit të tyre, Salsano Rrapi dhe të tjerë kanë mundur të sigurojnë rritje rrogash dhe lehtësim të kontratës. Mesa duket aktorët e Portokallisë, kanë bërë një betejë për tu zb*thur në fund, pra qëllimi i tyre nuk ka qenë një ikje nga Portokallia, për shkak se nuk gjenin dot gjuhën dhe bashkëpunimin me drejtorin e Top Channel, por për interesa, një shumë parash edhe disa ndryshime në kontratë./CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Disa ditë pas lindjes/ Arbana zbulon sa kilogramë ka hequr dhe dietën që ndjek

Publikuar

-

Nga

Arbana Osmani publikon foton emocionuese pas lindjes/ “Një Diell i vogël na shndriti sot”

Pak ditë më parë, moderatorja e njohur Arbana Osmani u bë nënë për herë të dytë, e një djali të quajtur Diell.
Moderatorja ka ardhur shumë shpejt në formë perfekte fizike dhe kjo ka tërhequr vëmendjen e të gjithëve.

Por si ia ka dalë Arbana të ketë këto linja, pak ditë pas lindjes?

Në postimet e fundit Arbana ka zgjedhur të tregojë hapat që ka ndjekur me përpikmëri nga ushqimi i shëndetshëm, të pish shumë ujë dhe hapa të tjerë që mund t’i lexoni në postimet më poshtë.

Fillimisht gjatë shtatzënisë kam ngrënë shëndetshëm, shumë perime , shumë fibra, pak embëlsira dhe shumë ujë. Doktori im ishte shumë i rreptë lidhur me shtimin e peshës, dhe më këshilloi që të mos shtoja më shumë se 8-10 kilogramë dhe kam ngrënë shpesh edhe pak.
Sot 10 ditë pas lindjes, jam 3 kg më shumë sec isha para shtatzënisë, tjetër punë që isha një 3 kg më shumë sesa duhet të isha zakonisht. Pas një jave fillova një regjim me 1800 kalori, që është më shumë me fibra, proteina, pak karbohidrate, pothuaj 0 ëmbëlsira”, thotë Arbana./CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Modelja Jojo Babie, femra e ëndrrave të çdo mashkulli

Publikuar

-

Nga

FOTOT-Modelja Jojo Babie, femra e ëndrrave të çdo mashkulli

Modelja e njohur e Instagramit Jojo Babie, njihet për fotot provokative në rrjetet sociale. Jojo ka publikuar setin e saj më të fundit ku ka treguar më së miri format e saj trupore.

Jojo Babie nuk mban asnjëherë reçipeta dhe këtë e tregojnë edhe fotot që ajo publikon. Modelja ka pranuar se ka bërë operacion për zmadhimin e gjoksit. Ajo numëron mbi 9 milionë ndjekës në rrjetet sociale ku ndan foto shumë seksi.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Konkurentja më e fortë e modeleve të Instagramit/ Jessica Kylie “nxeh” rrjetin me pozat s*ksi

Publikuar

-

Nga

Konkurentja më e fortë e modeleve të Instagramit/ Jessica Kylie “nxeh” rrjetin me pozat s*ksi

Aktorja dhe modelja nga Texas, Jessica Kylie është një nga vajzat më seksi të showbizit të huaj. Ajo është bërë e njohur në fillimet si një modele urbane, duke marrë pjesë më vonë në filma si aktore.

Jessica është mjaft e komentuar për format e saj tejet gjigante. Mund të themi me plot bindje që ajo është një nga konkurrentet më të forta të motrave Kim Karadshian dhe Kylie Jenner.

CNA.al ka përzgjedhur fotot më bombastike, përvëluese dhe shpërthyese të aktores Jessica Kylie./ CNA.al

LEXO TE PLOTE