Video/ Meta mesazh nga bregdeti: Nuk është e lehtë por ne mundemi!

20 Qershor 2020, 19:24, Politikë CNA
Video/ Meta mesazh nga bregdeti: Nuk është e lehtë por ne

Kreu i shtetit Ilir Meta, duket se e ka kaluar këtë fundjavë në bregdet.

Pak minuta më parë ai ka ndarë me ndjekësit në rrjetet sociale dhe një video ku shfaqet me fanellën e kampionëve të Skocisë, Celtic, ndërsa jep dhe një mesazh pas 26 kilometra vrap.

“26 km vrap përpara perëndimit të diellit. Dhjetë rresht. Nuk është e lehtë por ne mundemi. #CelticFC #CelticFans #CelticTV #CelticVieë”, shkruan mbi video presidenti i Republikës./CNA.al

26 km before the sunset. TEN-IN-A-ROW. It's not easy, but WE CAN! Hail Hail! ?? #CelticFC ?

26 km before the sunset. TEN-IN-A-ROW. It's not easy, but WE CAN! Hail Hail! ?? #CelticFC ? #CelticFans #CelticTV #CelticView

Gepostet von Ilir Meta am Samstag, 20. Juni 2020

Lajmet e fundit nga