LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Reforma Zgjedhore/ Kryemadhi takim me ambasadoren e SHBA

5 Mars 2020, 14:47, Politikë CNA
Reforma Zgjedhore/ Kryemadhi takim me ambasadoren e SHBA

Kryetarja e Lëvizjes Socialiste për Integrim, Monika Kryemadhi, ka takuar ditën e sotme ambasadoren e SHBA në Tiranë, Yuri Kim.

Raportohet se takimi i cili zgjati për rreth një orë e 30 minuta u zhvillua në selisë e LSI dhe kishte si synim Reformën në Drejtësi.

Mësohet se Kryemadhi i ka deklaruar ambasadores se partia që ajo drejton është e gatshme të angazhohet për përfundimin e Reformës Zgjedhore./ CNA.al

Lajmet e fundit nga