LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Andi Përmeti bën paralajmërimin e fortë/ Demokratët nuk falin, do vijë ditë kur populli do i largojë që të tre

5 Mars 2020, 12:28, Politikë CNA

Deputeti i Bindjes Demokratike, Andi Përmeti ka bërë një paralajmërim të fortë sot në foltoren e Kuvendit, ndërsa theksoi se do vijë dita që populli shqiptar t?iu ?tregojë vendin?, Ramës, Bashës dhe Metës.

?Ramës i vjen keq nga përdorimi i Bashës, nga Ilir Meta. Atij i vjen keq se vetë e ka përdorur Bashën në mënyrë të turpshmë në 2017. Por harron se këtë Bashës skanë për t?ia falur kurrë demokratët. S?ka për tia falur kurrë populli shqiptar këtyre të treve. Do vijë dita që populli do i heqë që të tre dhe s?ka rëndësi nëse do jetë Rama-Basha, Rama-Meta apo Basha-Meta?-tha Andi Përmeti./ CNA.al

Lajmet e fundit nga