LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Reforma zgjedhore/ Mblidhet për herë të dytë Këshilli Politik

27 Janar 2020, 09:52, Politikë CNA

Është mbledhur sot për herë të dytë tryeza për Reformën Zgjedhore, ku marrin pjesë Damian Gjiknuri, Rudina Hajdari, Petrit Vasili dhe Oerd Bylykbashi.

Mësohet se rtakimi po mbahet me dyer të mbyllura.

Po ashtu përfaqësuesit politikë kanë dhe ekspertët e tyre që janë përcaktuar pas arritjes së marrëveshjes dhe që do të merren me hartimin e Reformës Zgjedhore në Këshillin Politik.

Lajmet e fundit nga