LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

VIDEO-Ndodh në transmetim live/ Moderatorja shqiptare shpërthen në të shara: Pushoni o ua q**sha robt

22 Tetor 2019, 12:40, Aktualitet CNA
VIDEO-Ndodh në transmetim live/ Moderatorja shqiptare shpërthen

Moderatorja shqiptare ka dalë jashtë ?kornizave? të emisionit gjatë transmetimit live në televizionin lokal të Fierit, Tv Apollon.

Moderatorja e emisionit ‘Fakt’, Marsela Topi ka shpërthyer në të shara teksa ishte në transmetim live dhe në studio kishte dy të ftuar.

Temë e diskutimit ishte ‘Dështimi i negociatave”, ndërkohë për një moment teksa biseda po vijonte normalisht, moderatorja shprehet e acaruar.
“Ore çuna po pushoni ore, o ua q*fsha robt”, u drejtohet ajo punonjësve të regjisë.

Kujtojmë se raste të tilla nëpër studiot e emisioneve nuk janë të rralla.

Sjellim ndërmend edhe rastin në studion e Çim Pekës kur ndodhi ndodhi një e papritur teksa i ftuar ishte kreu i PD, Lulzim Basha.

Teksa Basha ishte duke folur live, një nga raftet e studios u rrëzua, gje që tërhoqi vëmendjen e të gjithëve. LEXO këtu: 

Lajmet e fundit nga