LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Olta Xhaçka bëhet nënë për herë të dytë

12 Tetor 2019, 07:09, Aktualitet CNA

Ministrja e Mbrojtjes Olta Xhaçka është bërë nënë për herë të dytë.

Pak orë më parë, mësohet se Xhaçka ka sjellë në jetë një vajzë dhe të dyja gëzojnë shëndet të plotë.

Xhaçka dhe bashkëshorti i saj, ish-deputeti Artan Gaçi janë prindër edhe të një vajze tjetër, 4 vjeçe me emrin Hana.

Kujtojmë këtu se pavarësisht shtatzënisë, ministrja Xhaçka nuk është shkëputur deri ditët e fundit nga detyra, dhe ka qënë mjaft aktive edhe në media.

Stafi i CNA.al i uron bebes që jetë të gjatë e të lumtur.

Lajmet e fundit nga