LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Shtypi i ditës, 22 tetor 2019

22 Tetor 2019, 06:35, Aktualitet CNA
Shtypi i ditës, 22 tetor 2019

Këto janë disa prej titujve kryesorë të shtypit të shkruar për ditën e sotme, datë 22 tetor 2019:

?Gazeta Shqiptare? hapet me titullin ?Basha: Rama ik. Përgjigja: Provë kundër integrimit?, ndërsa një tjetër titull vijon ?Emrat, 600 mësuesit që hynë në provim shteti?.

?Panorama? hapet me titullin ?Legalizimet, emrat e rinj që marrin tapinë në Tiranë?, ndërsa një tjetër titull vijon ?Zbardhet debati me dyer të mbyllura në kryesinë e PS, Majko dhe Xhafaj përplasen me Ramën?.

?Shekulli? ka si titull kryesor ?Lejet e legalizimit, lista me 1100 pronarët që marrin tapitë?, ndërsa një tjetër titull vijon ?Jepen me koncesion Kepi i Rodonit dhe Porti i Sarandës?.

?Koha Jonë? ka si titull kryesor ?Rama tallet, opozita falet?, ndërsa një tjetër titull vijon ?Grida Duma: Opozita duhet të dalë në shesh, ta rrëzojmë Edi Ramën me forcën e shpirtit europian?./ CNA.al

Lajmet e fundit nga