LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Prisnit "peshq të mëdhenj"?!/ Bie në rrjetë peshkaqeni në Durrës (video)

21 Prill 2018, 08:02, Aktualitet CNA
Prisnit "peshq të mëdhenj"?!/ Bie në rrjetë

Në kohën kur çdo ditë e më shumë po flitet për “peshqit e mëdhenj”, peshkatarët e Durrësit kanë arritur ta kapin të shumëkërkuarin.

Sikurse raporton Top Channel, një peshkaqen i përmasave mesatare, por i pazakontë për brigjet shqiptare, ka rënë në rrjetën e disa peshkatarëve, të cilët kanë publikuar dhe videon.

Video:

Lajmet e fundit nga