LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Shtypi i ditës, 21 prill 2018

21 Prill 2018, 06:16, Aktualitet CNA
Shtypi i ditës, 21 prill 2018

Këto janë disa prej titujve kryesorë të shtypit për ditën e sotme, e shtunë 21 prill 2018.

Gazeta “Shqiptarja.com” hapet me titullin “Blindohet Basha, rikthen Topallin në strukturat e PD” dhe vijon më tej me “Karburatet, Kaos në tregun e naftës, Tatimet bllokojnë “Gulf”.

E përditshmja “Koha Jonë” hapet me titullin “Basha nuk ikën nëse humbet zgjedhjet” dhe më tej vijon me titullin “Ministri Fatmir Xhafaj në Fier: Do godasim grupet kriminale, së shpejti rezultate konkrete”, “Gjykata liron 7 nga 11 kuksianët. Kejdi Mehmetaj: Ky është gjyq politik, protestat do vazhdojnë”.

“Gazeta Shqiptare” hapet me titullin “Furtunë në administratë, ja Ministritë që preken”, ndërsa më tej vijon me titullin “Apeli i Shkodrës liron 7 nga kuksianët e arrestuar, 4 të tjerë lihen në burg”. /CNA.al

Lajmet e fundit nga