E fundit!

x

Makina përplaset me bordurën e rrugës dhe përfundon në lumë/ Tre të plagosur

8 Mars 2017, 08:10, Aktualitet CNA

Si pasojë e një aksidenti të ndodhur gjatë natës në Urën e Tapizës, në Fushë-Krujë, tre persona janë plagosur.

Një mjet tip Benz është përplasur me bordurën dhe për pasojë ka përfunduar në bregun e lumit.

Të plagosurit janë transportuar me urgjencë në spitalin e Traumës në Tiranë.

Sakaq, edhe policia ka nisur hetimet për zbardhjen e plotë të shkaqeve të aksidentit. /CityNews

 

Lajmet e fundit nga