E fundit!

x

Sot mot me vranësira/ Priten reshje shiu

8 Mars 2017, 07:33, Aktualitet CNA

Gjatë ditës së sotme, mbi vendin tonë parashikohet të mbizotërojë një mot me vranësira dhe alternime kthjellimesh. Priten reshje shiu me intensitet të dobët deri mesatar. Në zonat malore reshje debore në lartësi.

Era do të jetë me drejtim Verilindje 1-15m/sek. Mjegull / mjegullinë në lugina. Deti i forcës 5 me lartësi vale 3.5 metër.

Temperaturat parashikohen të jenë:

Vendet malore               3°/15°C

Vendet e ulta                 4°/19°C

Vendet bregdetare         7°/19°C /  CityNews

 

Lajmet e fundit nga