LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Incidenti elektoral në Durrës, policia shoqëron 2 persona

2 Maj 2015, 16:59, Aktualitet CNA

Policia e Durrësit ka shoqëruar dy persona si autorë të dyshuar të incidentit të djeshëm mes militantëve demokrat dhe atyre socialist. Mësohet se policia ka shoqëruar shtetasit me iniciale XH.K 24-vjeç dhe J.B 24-vjeç, të dy banues në Durrës. Ndërkohë forcat blu të Durrësit kanë nisur hetimet për zbardhjen e plotë të ngjarjes, ku mbetën të plagosur simpatizantët e Partisë Demokratike.

Lajmet e fundit nga