LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Shfaqjet e Elon Musk në produksione të njohura kinematografike

2 Maj 2015, 16:43, Aktualitet CNA

Elon Musk: Biznesmen, shpikës, inxhinier dhe investitor. CEO i Space X dhe Tesla mund të mburret shumë me CV-ën e tij, madje ka edhe disa gjëra të cilat nuk i njohin të gjithë. Kalimin e tij nga shumë produksione të Hollywood-it, ku luan rolin e kujt tjetër, të vetvetes.

Nga Iron Man 2 të 2010 ku i jep dorën Rober Downey Jr dhe Gwyneth Paltrow e deri tek Machete Kills të 2013 me Charlie Sheen, por edhe tek i 2014 ku ulet me publikun dhe dëgjon Paul Bettany, Musk është shfaqur në disa filma të njohur që mund t?i shihni në videon 2 minutë që vijon në fund të këtij shkrimi./Digital Life

[youtube url=”https://www.youtube.com/watch?v=YcOVHoi1p40&feature=youtu.be” width=”560″ height=”315″]

 

Lajmet e fundit nga