LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

VIDEO/ Çmenduria në Premier League, tifozi zbret në fushë dhe "tërbon" trajnerin

13 Maj 2023, 16:16, Sport CNA

Leeds-Newcastle, ndeshje e vlefshme për javën e 36-të të Premier League është mbyllur në barazim 2-2.

Një rezultat që frenon vrapin e bardhezinjve për të siguruar një vend mes katër ekipeve të para në renditje dhe që i ka dhënë një pikë të rëndësishme Leeds-it në luftën për mbijetesë.

Megjithatë ka qenë një episod që ka ndodhur në fund të ndeshjes që i ka befasuar të gjithë dhe që po bëhet viral në rrjetet sociale.

Në sekondat e fundit të ndeshjes, një tifoz ka zbritur në fushë dhe ka shkuar te trajneri i Newcastle, Howie, duke i thënë disa fjalë këtij të fundit.

Fjalë që kanë shkaktuar menjëherë zemërimin e trajnerit, i cili ka reaguar duke e larguar me dorë tifozin që është kapur menjëherë nga forcat e sigurisë dhe është shoqëruar jashtë fushës.

Lajmet e fundit nga