LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Koreografi spektakolare, në "Air Albania" shpaloset flamuri gjigant

20 Nëntor 2023, 20:45, Sport CNA

Koreografi spektakolare, në "Air Albania" shpaloset flamuri

Është shpalosur flamuri gjigand i Shqipërisë në prag të ndeshjes me Ishujt Faroe.

Kuqezinjtë kanë bërë një koreografi fantastike dhe pamjet janë të jashtëzakonshme.

Ndryshe nga herët e tjera, futbollistët e Kombëtares, u kthyen të gjithë me fytyrë nga flamuri gjigant i shpalosur në tribunën përballë, teksa me dorën në zemër, së bashku me 22 mijë tifozët e pranishëm, kënduan himnin kombëtar. 

Lajmet e fundit nga