LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Festë para dhe pas ndeshjes për kualifikimin, FSHF fton tifozët: Mbrëmje që nuk duhet humbur

20 Nëntor 2023, 09:57, Sport CNA
Festë para dhe pas ndeshjes për kualifikimin, FSHF fton tifozët:

Kombëtarja shqiptare e futbollit, do të luajë sot në orën 20:45, ndeshjen e fundit kualifikuese ndaj Ishujve Faroe. 

Ajo e sotmja, do të jetë një ditë festë, që do të zgjasë edhe pas ndeshjes, për kualifikimin në Europian. 

Federata Shqiptare e Futbollit fton të gjithë tifozët që të bashkohen pasi do ketë koncert, këngëtarë dhe fishekzjarre.

"Jo vetëm futboll në 'Air Albania', ndaj Ishujve Faroe ka edhe festë! Një mbrëmje, që nuk duhet humbur”, shkruan FSHF.

Lajmet e fundit nga