LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

KATEGORIA E PARË/ Të gjitha skuadrat në fushë, mësoni përballjet e javës së 13-të

28 Janar 2023, 10:37, Sport CNA
KATEGORIA E PARË/ Të gjitha skuadrat në fushë, mësoni

Kategoria e Parë është rikthyer pas pushimeve, me të gjitha skuadrat që zbresin në fushë ditën e sotme.

Shtatë përballje do të luhen në orën 13:00, me 14 skuadra që luajnë për objektivat e tyre kryesore.

Kryesuesit e Dinamos presin në shtëpi Luzin, teksa Flamurtari luan në transfertën e Fierit përballë Apolonisë.

Skënderbeu pret në Korçë Lushnjën, ndërsa Korabi ndeshet me Besëlidhjen në transfertë.

Tre ndeshjet e tjera janë Oriku-Tërbuni, Burreli-Besa dhe Tomori-Turbina.

Lajmet e fundit nga