LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Jurgen Goxha thumbon Shpëtim Duron: Siç e ke zemrën, ta bën Zoti! Bëj bip bip plaku Mere

27 Janar 2023, 17:15, Sport CNA

Jurgen Goxha thumbon Shpëtim Duron: Siç e ke zemrën, ta

Shkarkimi i Shpëtim Duros, ironizon keq Jurgen Goxha: Siç e ke zemrën, ta bën Zoti! Bëj bip bip plaku MereVetëm pak orë më parë është shkarkuar nga Shpëtim Duro, me drejtuesit e Egnatias që nuk kanë “kapërdi” dot humbjen me Kukësin dhe rezultatet negative në javët e fundit.

Menjëherë pas këtij shkarkimi ka ardhur edhe reagimi i parë. Jurgen Goxha ka ironizuar Duron nëpëmrjet njjë postimi në rrjetet social, pasi nuk ishte i preferuari i tij për pjesën e parë të sezonit.

“ Siç e ke zemrën, ta bën Zoti! Bëj bip bip plaku Mere”, janë fjalët e përzgejdhura nga ish-lojtari i Egnatias, që u largua nga rrogozhinasit gjatë kësaj merkatoje për të kaluar në Durrës te Teuta .

Postimi i Jurgen Goxha ne Insta-Story

Lajmet e fundit nga