LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Endri Çekiçi drejt transferimit tek ekipi i njohur në La Liga

27 Janar 2023, 20:52, Sport CNA
Endri Çekiçi drejt transferimit tek ekipi i njohur në La Liga

Duket se aventura e Endri Çekiçit në Turqi po shkon drejt fundit, me mesfushorin e Kombëtares që është gati për një hap të madh në karrierën e tij.

Siç raportojnë mediat turke, 26-vjeçari është shumë pranë kalimit të tij te Real Sociedadi.Gjithashtu ato theksojnë dhe se negociatat mes palëve kanë shkuar mjaft mirë dhe zyrtarizimi nga ana e klubit spanjoll mund të vij në çdo çast.

Endri Çekiçi si rrallë herë ka folur për karrierën e tij futbollistike por edhe jetën private. I ftuar te “S’e kam me ty” ai u ngacmua edhe për thashethemet e kohëve të fundit lidhur me romancën me Megi Pojanin.

Futbollisti tha se për momentin, statusi i tij është “complicated”, pra jo edhe aq i thjeshtë sa mund të mendohet, ndërkohë i pyetur nëse golat e tij ja dedikon “mamit me M”, Endri u përgjigj me “Po”, pasi në fakt edhe mamasë së tij emri i fillon me këtë shkronjë.

Përkundër shumë detajeve që i kanë nxjerr zbuluar dyshja nuk e kanë pranuar asnjëherë lidhjen e tyre. Prej muajsh tashmë, Megi Pojani dhe futbollisti Endri Çekici përfliten se janë në një romancë së bashku.

Kjo pasi në rrjetet sociale dyshja publikuan para disa kohësh foto ku dukej se kishin fluturuar së bashku drejt ishujve të Afrikës Lindore.

Lajmet e fundit nga