LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Futbolli shqiptar në "RTSH", një ndeshje falas në shtëpitë tuaja

19 Mars 2023, 10:10, Sport CNA
Futbolli shqiptar në "RTSH", një ndeshje falas në

Ditën e sotme 6 skuadrat do të zbresin në fushën e blertë për të zhvilluar mes tyre javën e 26-të të "Abissnet Superiore". Kampionati shqiptar ka hyrë në fazën më interesante të tij dhe përballje interesante tashmë vijnë javë pas jave.

Në këto kushte dueli mes Laçit dhe Vllaznisë që do të luhet në orën 13:00 do të vijë falas në ekranin e Radio Televizionit Shqiptar, "RTSH".

Kjo u jep mundësinë të gjithë tifozëve të ndjekin falas këtë duel mjaft interesant, ku krubinasit kërkojnë 3 pikët për t’iu larguar zonës së ftohtë, ndërsa shkodranët për vendin e 3-të.

 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

A post shared by RTSH Sport – zyrtare (@rtshsport.al)

Lajmet e fundit nga