LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Mos harroni çadrat/ Parashikimi i motit për ditën e sotme

14 Maj 2024, 06:59, Sociale CNA

Vendi ynë parashikohet të jetë nën ndikimin e kushteve atmosferike të paqëndrueshme.

Priten reshje të dobëta deri lokalisht mesatare në Qarkun Korçë, ndërsa në qarqet e tjera priten reshje të dobëta.

Era pritet të fryjë e lehtë deri mesatare në të gjithë vendin.

Temperaturat minimale dhe maksimale të ajrit pritet të arrijnë:

në bregdet: 14 / 22 °C;

në vendet e ulëta: 12 / 24 °C;

në vendet malore: 9 / 16 °C./ CNA

22:46 Sociale Lira Gjika

Miqësia nga virtyti

Aristoteli, një nga filozofët më të mëdhenj që ka jetuar n...

Lajmet e fundit nga