LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Zonat ku do të ketë reshje shiu/ Parashikimi i motit për ditën e sotme

12 Maj 2024, 08:08, Sociale CNA
Zonat ku do të ketë reshje shiu/ Parashikimi i motit për
Foto ilustruese

Ditën e diel moti pritet të jetë me kthjellime dhe vranësira, të cilat do të vijnë në zhvillim në orët e mesditës.

Përgjatë relieveve malore të vendit vranësirat do të pasohen nga reshje shiu me intensitet të ulët.

Era do të jetë nga veriperëndimi me shpejtësi mesatare deri në 7 m/sek, e cila hera-herës përgjatë vijës bregdetare fiton shpjetësi deri në 12 m/sek.

Valëzimi në dete pritet të jetë i ulët i forcës 1-2 ballë./CNA 

Zonat ku do të ketë reshje shiu/ Parashikimi i motit për

22:46 Sociale Lira Gjika

Miqësia nga virtyti

Aristoteli, një nga filozofët më të mëdhenj që ka jetuar n...

Lajmet e fundit nga