LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Mëngjes i ftohtë dhe vranësira/ Parashikimi i motit për ditën e sotme

3 Janar 2023, 08:09, Sociale CNA
Mëngjes i ftohtë dhe vranësira/ Parashikimi i motit për
Foto ilustruese

Moti do të jetë me kthjellime dhe vranësira deri pasdite në zonën veriperëndimore.

Temperaturat minimale do të luhaten -3 - 6 gradë, temperaturat maksimale do të jenë 10 -12 gradë celsius në veri, 14-18°C në zonën e ulët dhe në bregdet.

Era do të jetë me drejtim Veri – Perëndim me shpejtësi 6 m/sek dhe dallgëzim me forcë 3 ballë në det të hapur./ CNA.al

Lajmet e fundit nga