LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Temperaturat minimale deri në 1 gradë/ Parashikimi i motit për ditën e sotme

2 Janar 2023, 08:03, Sociale CNA
Temperaturat minimale deri në 1 gradë/ Parashikimi i motit për
Foto ilustruese

Moti do të jetë me kthjellime dhe vranësira të pakta deri mesatare, mjegull në mëngjes dhe mbrëmje në verilindje dhe juglindje.

Temperaturat minimale do të luhaten 1 - 10 gradë, temperaturat maksimale do të jenë 11 -14 gardë celsius në veri, 16-20°C në zonën e ulët dhe bregdet.

Era do të jete me drejtim Veri – Perëndim me shpejtësi 7 m/sek dhe dallgëzim të forcës 3 ballë në det të hapur./ CNA.al

Lajmet e fundit nga