LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Mjegull, vranësira dhe temperatura të ulëta/ Parashikimi i motit, 1 janar 2023

1 Janar 2023, 08:04, Sociale CNA

Mjegull, vranësira dhe temperatura të ulëta/ Parashikimi i motit,

Prej orëve të para pas mesnatës dhe deri në mesditën e ditës së diel, të pranishme do të jenë mjegulla e mjegullina në lugina.

Era do të fryjë juglindje e verilindje e lehtë e mesatare në bregdet.

Valëzimi i forcës 1 deri 3 ballë.

Temperaturat do të pësojnë luhatje si në figurë.

Mjegull, vranësira dhe temperatura të ulëta/ Parashikimi i motit,

 

Lajmet e fundit nga