LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Sherr dhe ofendime te "Ligjet"/ Korreshi shan deputetët: O plehra

7 Nëntor 2023, 11:55, Politikë CNA

Sherr dhe ofendime te "Ligjet"/ Korreshi shan deputetët: O plehra

Komisioni i Ligjeve po e zhvillon mbledhjen "online", ndërsa disa prej anëtarëve të komisionit ndodhen në sallat e Kryesisë së Kuvendit.

Në njërën prej sallave ku ndodheshin deputetët të PS kanë shkuar deputetët e Partisë Demokratike, Saimir Korreshi dhe Dhurata Çupi.

Ata kanë debatuar me socialistët dhe në një moment dëgjohet që Korreshi ofendon deputetët duke iu drejtuar me fjalën “plehra”.

“Pse nuk ka diskutime o plehra, pse jeni 'online'?”, u drejtohet Korreshi deputetëve të PS-së.

Pas ndërhyrjes së deputetëve demokratë, është shtyrë mbledhja te Ligjet dhe te Veprimtaria Prodhuese./ CNA

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by CNA.al (@cna.lajme)

Lajmet e fundit nga