LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Rezultatet në Kukës/ Numërohen 27 QV

25 Shtator 2023, 04:27, Politikë CNA

Rezultatet në Kukës/ Numërohen 27 QVAlbert Halilaj i Partisë Socialiste ka marrë 3951 vota, ndërsa Emri Vata i "Bashkë Fitojmë" 2676 vota

 

Kandidati i Partisë Socialiste ka marrë 59.62 % të votave, ndërsa kandidati i koalicionit "Bashkë Fitojmë" ka marrë 40.38%

 

Në total janë 74 qendra votimi, sipas KQZ kanë votuar 45.63% e zgjedhësve në lista. Ka përfunduar numërimi në 27 prej tyre dhe kryeson kandidati i Partisë Socialiste, Albert Halilaj.

Lajmet e fundit nga