LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

"Rama prej dy muajsh i fshihet parlamentit"/ Alibeaj, thirrje kryeministrit: Të vijë të flasë për atë që di

2 Mars 2023, 10:29, Politikë CNA

"Rama prej dy muajsh i fshihet parlamentit"/ Alibeaj, thirrje

Grupi i “vulës” me në krye Enkelejd Alibeajn, gjatë fjalës së tij në parlament, është shprehur se kryeministri Edi Rama po i fshihej parlamentit që prej dy muajsh.

Ai është shprehur se kryeministri duhet të vijë dhe të paraqitet në parlament për të folur në lidhje me ato që di.

“Rama prej dy muajsh i fshihet parlamentit. Kryeministri të vijë në parlament dhe të flasë për atë që di… Zoti Neza, Duçka dhe konkretisht Neza ka paguar McGonigal 225 mijë dollarë për të zhvilluar punën e tij”, u shpreh Alibeaj./CNA.al

Lajmet e fundit nga