LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Foto - Rruga "Kongresi i Elbasanit" në gjendje skandaloze/ Bashkia lë pas dore punimet

6 Mars 2023, 17:49, Denoncim CNA
Foto - Rruga "Kongresi i Elbasanit" në gjendje skandaloze/
Rruga "Kongresi i Elbasanit"

Kandidati i PD-së për Bashkinë e Elbasanit, Luçiano Boçi publikuar një denoncim nga qytetarët për qeverinë e tanishme ku shprehet se premtimet që u janë bërë banorëve të Elbasanit nuk janë plotësuar.

Me anë të një video-je në rrjetet sociale, Boçi tregon se si rrugët janë ende të prishura dhe se fasadat dhe asfalti elektoral vendoset si fyerje për t’i hedhur hi syve qytetarëve.

“ T'i përgjigjemi propagandës me të vërteta!

Kudo ku është punuar për të rrëmbyer vota! Kudo ku s'janë mbajtur premtimet! Kudo ku janë kujtuar se ekzistojnë komunitetet vetëm në prag të zgjedhjeve!

Kudo ku fasadat dhe asfalti elektoral vendoset si fyerje për t'i hedhur hi syve qytetarëve elbasanas, do të ketë reagim publik dhe ndëshkim me votë!

Denoncimi më poshtë nga banorët e lagjes "Kongresi i Elbasanit”, shkruan Boçi./CNA.al

Foto - Rruga "Kongresi i Elbasanit" në gjendje skandaloze/

Lajmet e fundit nga