LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Përfundon votimi në asamblenë e PS-së në Vlorë/ Ermal Dredha kryeson garën

25 Mars 2023, 12:34, Politikë CNA

Përfundon votimi në asamblenë e PS-së në Vlorë/

Ka përfunduar procesi i votimit në asamblenë e PS në Vlorë.

Ermal Dredha ka kryesuar garën me një diferencë të madhe votash ndaj Fate Velajt. 

Burime për CNA, bëjnë me dije se së shpejti do të bëhet publik dhe rezultati./ CNA.al

Lajmet e fundit nga