LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Aksioni opozitar/ PD mbledh Këshillin Kombëtar, zbulohet data

20 Shtator 2022, 17:07, Politikë CNA

Aksioni opozitar/ PD mbledh Këshillin Kombëtar, zbulohet data

Kryetari i Këshillit Kombëtar të PD, Edi Paloka, ka bërë me dije se ditën e hënë me 26 shtator në orën 17:00 do të mblidhet Këshilli Kombëtar i PD.

Mësohet se në rend dite do të jenë diskutimet mbi situatën politike dhe vendimarrje mbi aksionin opozitar.

Në këtë kuadër do të shqyrtohet ecuria e procesit të nisur nga grupet e punës në të gjithë vendin për konsolidimin e strukturës së PD./ CNA.al

Lajmet e fundit nga