LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Tjetër aksident në aksin Korçë-Pogradec/ Shkak dyshohet moti i keq

5 Gusht 2023, 19:33, Kronika CNA

Tjetër aksident në aksin Korçë-Pogradec/ Shkak dyshohet

Një tjetër aksident është shënuar në aksin Korçë-Pogradec.

Mësohet se dy automjete janë përplasur me njëra tjetrën.

Dyshohet se shkak i këtij aksidenti është bërë moti i keq me reshje të dendura shiu dhe erëra të forta.

Raportohet se personat që kanë qënë në dy makinat e aksidentuara kanë marrë dëmtime të lehta.

Nga një foto e siguruar nga CNA shihet që policia ka mbërritur në vendngjarje./CNA.al

Tjetër aksident në aksin Korçë-Pogradec/ Shkak dyshohet

Lajmet e fundit nga