LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Ervisi, i gjallë apo i eleminuar?/ Çfarë gjurmësh po lë Nuredin Dumani

26 Dhjetor 2022, 21:50, Kronika CNA
Ervisi, i gjallë apo i eleminuar?/ Çfarë gjurmësh po
Nuredin Dumani

Eksperti i Sigurisë Kombëtare, Ergys Muzhaqi, ka folur lidhur me aksionin e sotëm të RENEA-s në banesën e Ervis Martinajt.

Ai shprehet se Ervis Martinaj mund të jetë eliminuar, por edhe mund të jetëvetëzhdukur.

Më tej Muzhaqi tha se Nuredin Dumani ka filluar të flasë dhe po lë gjurmë dhe kjo mund të sjellë dyshimet që Martinaj  në të vërtetë është zhdukur.

“Një arsenal i tillë në familje mund të jetë një analogji që nëse personazhi kryesor zhduket, ekspozohen familjarët. Edhe mund të jetë eliminuar, edhe mund të ketë ikur vetvetiu. Sidomos me Dumanin që ka filluar të flasë. Detyrimisht lihen gjurmë.”/CNA.al

Lajmet e fundit nga