LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Aksidenti me një viktimë në Tiranë/ Kapet autori që ia mbathi nga vendngjarja

8 Shkurt 2023, 11:13, Kronika CNA
Aksidenti me një viktimë në Tiranë/ Kapet autori që ia
Foto ilustruese

Shtetasi M.A është arrestuar nga policia, pasi një ditë më parë përplasi me makinë një grua e cila si pasojë humbi jetën.

Sipas asaj që raportohet, gruaja ka qenë duke kaluar rrugën në vijat e bardha ndërsa drejtuesi i mjetit është futur me semafor të kuq, e ka përplasur dhe më pas është larguar nga vendngjarja.

55 vjeçar-ja u dërgua në spital, por nuk arriti tu mbijetonte plagëve të marra./ CNA.al

Lajmet e fundit nga