LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Gjendet një çantë e dyshimtë në Vlorë/ Vihet në lëvizje policia

7 Shkurt 2023, 22:48, Kronika CNA
Gjendet një çantë e dyshimtë në Vlorë/ Vihet
Foto ilustruese

Një çantë e dyshimtë është gjetur pranë një makine në Vlorë.

Dyshohej se në çantën pranë një automjeti ka pasur lëndë plasëse.

Për këtë arsye është vënë menjëherë në lëvizje policia, e cila ka rrethuar zonën.

Por pas verifikimit nga forcat xheniere, ka rezultuar se çanta ishte bosh dhe alarmi ishte i rremë./ CNA.al

Lajmet e fundit nga