LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Aksident i rëndë në Durrës/ 24-vjeçari përplas këmbësoren, ndërron jetë 35 vjeçarja

8 Shkurt 2023, 19:53, Kronika CNA

Aksident i rëndë në Durrës/ 24-vjeçari përplas

Një aksident i rëndë ka ndodhur në aksin rrugor Plepa-Golem, në Durrës ku K.G., 24 vjeç ka përplasur me automjetin e tij këmbësoren rreth 35 vjeç. 

E aksidentuara ende e paidentifikuar ka humbur jetën si pasojë e plagëve të marra.

"Rreth orës 19:30, në rrugën dytësore Plepa-Golem, një automjet me drejtues shtetasin K. G., 24 vjeç, ka përplasur këmbësoren ende të paidentifikuar rreth 35 vjeçe, e cila ka humbur jetën.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të aksidentit", shkruhet në njoftimin e policisë"./ CNA.al

Lajmet e fundit nga