LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Videoja po bën xhiron e rrjetit/ Joe Biden harron se i shtrëngoi dorën, ia zgjat sërish senatorit amerikan

10 Gusht 2022, 14:48, Kosova & Bota CNA
Videoja po bën xhiron e rrjetit/ Joe Biden harron se i shtrëngoi
Presidenti i SHBA-së, Joe Biden

Një tjetër video e presidentit të SHBA-së, Joe Biden, po bën xhiron e rrjetit.

Videoja e re e Joe Biden, tregon atë duke pritur për një shtrëngim duarsh nga senatori amerikan dhe udhëheqësi i shumicës demokratike, Chuck Schumer, i cili po përgatitej për të dalë në podium për të folur.

Por, para se ta bëntë këtë, ai shtrëngoi duart me Joe Biden dhe më pas me pjesën tjetër të audiencës, duke përfshirë kryetaren e Dhomës së Përfaqësuesve, Nancy Pelosi.

Mirëpo diçka nuk shkoi me Bidenin, i cili me qëndrimin e tij duket se po priste edhe një shtrëngim duarsh.

Ai ka shtrirë dorën dhe po përpiqet të kuptojë se çfarë po ndodh./ CNA.al

Lajmet e fundit nga